Партнерство

PGA це організація яка цінує і підтримує партнерство. Ми віддані служінню всім соціальним групам в Українському суспільстві і завжди відкриті до нових пропозицій, які можна надсилати на proukrgov.ua@gmail.com

Наші Партнери

Громадянське Суспільство

logo_kass

Офіс KAS в Україні

KAS (Фонд Конрада Аденауера) – це Німецька політична фундація, яка є представленою в більш ніж 120 світових країнах.

easybusiness

EasyBusiness

EasyBusiness – це Український аналітичний центр економічної політики, який націлений на спростування ведення бізнесу в державі і був заснований радниками з дерегуляції міністра економіки України в 2014 році незабаром після Революції Гідності.

 

nem ukraine

NEM Ukraine

NEM – це частина технології Smart Asset на блокчейні. NEM Ukraine є частиною NEM Foundation, громадської організації базованої в Сингапурі, ціллю якої є просування технології блокчейну NEM у цілому світі. 

Центр розвитку інновацій

Центр розвитку інновацій спеціалізується на дослідженнях, інноваціях та проєктах, які спрямовані на розвиток демократії участі, е-демократії, бюджетування за участі громад, е-врядування, розумних міст, колективного інтелекту, управління на основі аналізу даних на місцевому та національному рівнях

Уряд

Cabinet_of_Ukraine

Кабінет Міністрів України

Уряд України.

Harvard Club of Ukraine

Асоціація випускників Гарварду підтримує та зміцнює активну спільноту випускників та друзів.

Інститут конструктивної журналістики та нових медіа

Інститут конструктивної журналістики та нових медіа (ІКЖНМ) — аналітичний центр, що допомагає у вирішенні гострих соціально-економічних проблем.

Академічні Установи

kse

Київська Школа Економіки

Київська Школа Економіки – це вища школа економіки і управління в Україні, яка входить до числа провідних шкіл Європи у своїй галузі.

ucu

Аналітичний центр УКУ

Український Католицький Університет – це приватний католицький університет у Львові, який також пов’язаний з Українською Греко-Католицькою Церквою.

Screen Shot 2018-12-19 at 12.49.13 AM

Stanford CDDRL

The Center on Democracy, Development and the Rule of Law (CDDRL) у Стенфордському Університеті -це міждисциплінарний центр для досліджень розвитку держав в усіх можливих вимірах: політичному, економічному, соціальному та правовому.

 

Бізнес

business_link_

Business Link

Консультаційні послуги з освіти у Великобританіїї.