Публікації

Новини створені нами і про нас.

Відкрийте для себе найпопулярніші історії нижче!

Ефективне державне управління: рожевий єдиноріг чи реальне завдання?

Якщо ви запитаєте мене чому так прогнозовано провалюються реформи в Україні, я відповім — через українську бюрократію. Вона неефективна.
В цілому, далі можна не читати, бо із цією тезою важко не погодитись, і будь-хто з сотень тисяч держслужбовців та громадян, що мали із ними справу можуть це підтвердити на власному досвіді.

Детальніше…

1621661_10152415823183713_978895299070010702_n

Як українська держава (не) шукає кадри

Держава Україна в особі міністрів і керівників інших центральних органів виконавчої влади постійно публічно жаліється на брак кадрів. Мета даного аналізу розібратися – чи це так, і якщо так, то які проблеми заважають залучати найкращі кадри на роботу в державному секторі.

Детальніше…

shaipov

Ефективність державної служби: як оцінити та досягти?

Держава покликана служити народові й ефективно вирішувати нагальні проблеми суспільства. При цьому слід розрізняти два аспекти ефективності: продуктивність та результативність.

Генерування купи паперів протягом дня, звісно, можна вважати продуктивним. Але чи є це результативним?

Детальніше…

shaipov

Реформа державної служби: просувати не можна гальмувати

Протягом 2017 року 10 міністерств активно шукали фахівців з реформ у рамках конкурсу на нову державну службу. Близько 200 людей за результатами прозорої процедури обійняли посади в новостворених директоратах.

Детальніше про організацію конкурсів поговоримо на основі аналізу від Асоціації “Професійний уряд”.

Детальніше…

Незабаром з'являться нові історії українською мовою... Тим часом, Ви можете перевірити англійську версію сторінки для статей англійською мовою.