Educational initiative Ukrainian Global University

Відбудувати країну після перемоги - основна мета нової освітньої ініціативи Ukrainian Global University

Цією ініціативою ми станемо повноцінними учасниками світових мереж знань і, вірю, збагатимо їх усім тим, що вміємо.

Якщо ви працюєте, вчитеся, є випускниками провідних свідових навчальних закладів – ставайте волонтерами мережі і допомагайте нам вести переговори з коледжами, вузами. Для цього – заповність на сайті форму.

Ініціатива була створена за підтримки Офісу Президента України та заснована консорціумом провідних українських освітніх закладів та організацій, а саме Київською школою економіки, організацією Ukraine Global Scholars, Українським католицьким університетом, програмою Emerging Leaders Program в Стенфордському університеті, Асоціацією «Професійний уряд», технологічним університетом SET University та Київським академічним університетом. Ініціативу також схвалили Міністерство освіти і науки України та Посольство України в США.

Aмбасадор університетів/країн/регіонів до просування ідеї Українського Глобального Університету

Друзі привіт! Якщо у когось з Вас є бажання долучитися від PGA у якості амбасадорів університетів/країн/регіонів до просування ідеї Українського Глобального Університету, то заходьте і заповнюйте форму за посиланням: https://uglobal.university/for_volunteers/ та напишіть на email proukrgov.ua@gmail.com для загальної координації. Більше інформації про ініціативу на веб-сторінці.